Murad Buildings kompaniyasi Soy Bo’yi turar joy majmuasidagi xonadon egalariga kalitlarni topshirish jarayoni boshlanganini mamnuniyat bilan e’lon qiladi. Ushbu muhim bosqich loyihaning birinchi navbati muvaffaqiyatli yakunlanganini va ilk yashovchilar uchun yangi hayot sahifasi boshlanayotganini anglatadi.
Loyihaning birinchi navbatiga kiruvchi to‘rtta blokda barcha qurilish va pardozlash ishlari tasdiqlangan loyiha hujjatlari hamda kompaniya sifat standartlariga to‘liq muvofiq
holda yakunlandi. Davlat tashkilotlaridan barcha zarur ruxsatnomalar olindi va turar joy majmuasining dastlabki to‘rtta bloki foydalanishga tayyor.
Kalitlar Oybek ko‘chasi 38A uy, “Avalon” biznes markazida joylashgan Murad Buildings Kompaniyasining savdo ofisida topshiriladi.
Bo‘lajak yashovchilar xonadonlar kalitlarni qabul qilib olishi, muhim tashkiliy masalalar bilan tanishishi hamda kompaniya vakillariga o’zlarini qiziqtirgan savollarini berishlari mumkin bo‘ladi.
Kalitlarni olish uchun mobil ilova orqali arizatopshirishingizni so‘raymiz:
Kalitlarni topshirish tartibi bo‘yicha batafsil ma’lumotni shaxsiy menejeringizdan olishingiz mumkin.
Mijozlarimizga bildirgan ishonchi uchun chin dildan minnatdormiz va siz bilan bu unutilmas onni — uy haqiqiy ma’noda sizniki bo‘layotgan lahzani baham ko‘rishdan mamnunmiz!

Компания Murad Buildings рада сообщить о начале передачи ключей владельцам квартир жилого комплекса Soy Bo’yi — которая символизирует завершение первой фазы проекта и начало новой главы для первых жителей.
Строительные и отделочные работы по четырем блокам в первой очереди завершены в соответствии с утверждённой проектной документацией и стандартами качества компании. Получены все необходимые разрешительные документы от государственных органов и первые четыре блока жилого комплекса готовы к эксплуатации.
Выдача ключей будет осуществляться в офисе продаж компании Murad Buildings в БЦ «Авалон», по ул. Айбека 38А.
Будущие жители смогут получить ключи своих квартир, ознакомиться с основными организационными моментами и задать интересующие вопросы представителям компании.
Для получения ключей, подайте заявку через мобильное приложение:
buttons here
Подробная информация о порядке выдачи будет направлена дополнительно, для этого свяжитесь с Вашим менеджером.
Мы благодарим наших клиентов за доверие и рады разделить с вами этот особенный момент — момент, когда дом становится вашим!