Murad Buildings kompaniyasi Soy Bo’yi turar joy majmuasidagi xonadon egalariga kalitlarni topshirish jarayoni boshlanganini mamnuniyat bilan e’lon qiladi. Ushbu muhim bosqich loyihaning birinchi navbati muvaffaqiyatli yakunlanganini va ilk yashovchilar uchun yangi hayot sahifasi boshlanayotganini anglatadi.
Loyihaning birinchi navbatiga kiruvchi to‘rtta blokda barcha qurilish va pardozlash ishlari tasdiqlangan loyiha hujjatlari hamda kompaniya sifat standartlariga to‘liq muvofiq
holda yakunlandi. Davlat tashkilotlaridan barcha zarur ruxsatnomalar olindi va turar joy majmuasining dastlabki to‘rtta bloki foydalanishga tayyor.
Kalitlar Oybek ko‘chasi 38A uy, “Avalon” biznes markazida joylashgan Murad Buildings Kompaniyasining savdo ofisida topshiriladi.
Bo‘lajak yashovchilar xonadonlar kalitlarni qabul qilib olishi, muhim tashkiliy masalalar bilan tanishishi hamda kompaniya vakillariga o’zlarini qiziqtirgan savollarini berishlari mumkin bo‘ladi.
Kalitlarni olish uchun mobil ilova orqali arizatopshirishingizni so‘raymiz:
Kalitlarni topshirish tartibi bo‘yicha batafsil ma’lumotni shaxsiy menejeringizdan olishingiz mumkin.
Mijozlarimizga bildirgan ishonchi uchun chin dildan minnatdormiz va siz bilan bu unutilmas onni — uy haqiqiy ma’noda sizniki bo‘layotgan lahzani baham ko‘rishdan mamnunmiz!

Murad Buildings is pleased to announce the start of key handover to apartment owners at the Soy Bo’yi residential complex—marking the completion of the first phase of the project and the beginning of a new chapter for its first residents.
Construction and finishing works for the four blocks of the first phase have been completed in full compliance with the approved design documentation and the company’s quality standards. All required permits from the relevant government authorities have been obtained, and the first four residential blocks are ready for operation.
Key handover will take place at the Murad Buildings sales office located in the Avalon Business Center, 38A Aybek Street.
Future residents will be able to receive the keys to their apartments, familiarize themselves with key organizational details, and ask any questions they may have to company representatives.
To receive your keys, please submit a request via the mobile application:
buttons here
Detailed information on the key handover procedure will be provided additionally. For this purpose, please contact your personal manager.
We sincerely thank our clients for their trust and are delighted to share this special moment with you—the moment when a house truly becomes your home.